BRW-Vrotcovia 1:6

Po 2 słabych meczach z Avią (wygrana 1:0) i Widokiem (0:0) nasza drużyna wyszła bardzo zmotywowana na mecz z BRW.  Pierwsze minuty były wyrównane. Wąskie boisko sprzyjało gospodarzom, ale z minuty na minutę osiągaliśmy coraz większą przewagę.  Strzeliśmy bramkę po akcji Mateusza Grądziela i Michała Pietraszka. Potem już poszło, chłopcy śmielej zaatakowali i do przerwy było 2:0 po bramce Kamila Sękowskiego i długim prostopadłym podaniu Kuby Borkowskiego. Druga połowa to już dominacja Vrotcovii. Dobre ustawienie w środku pola i obrony powodowało, że przeciwnik nadziewał się na nasze kontry. Bramki zdobywali jeszcze Piotr Niedzielski x2, Mateusz Grądziel i Kacper Bogusław lobując bramkarza z dalszej odległości. Mecz skończył się wynikiem 1:6. Na pochwały zasłużył cały zespół szczególnie za drugią połowę. Skład: Dudziak- Bojdasz, Trancygier, Bogusław- Kret, Malinowski, Borkowski, Pietraszek- Grądziel,- Mazur, Niedzielski, Brylant, Sękowski,