Finały DHML 2009

Bardzo udanie zakończyli wczoraj swoje zmagania w DHLM zawodnicy Napoli. Nasi mali piłkarze po wygraniu grupy A2, zostali rozstawieni i fazę pucharową zaczęli od 3 rundy. Chłopcy zwycięską passę podtrzymali, aż do półfinału gdzie musieli uznać wyższość zawodników Motoru. Ostatecznie w 5 edycji DHLM Vrotcovia zajęła 4 miejsce. Cały turniej wygrała drużyna FC Barcelona (BKS) - Gratulujemy. W naszej drużynie organizatorzy wyróżnili Piotrka Sikorę - jednego z najmłodszych uczestników turnieju! Duże brawa za grę dla wszystkich naszych zawodników biorących udział w imprezie!!! Podziękowania należą sie również Rodzicom, którzy przez kilka weekendów dzielnie znosili trudy turnieju.

Napoli: Radosław Niedzielski, Filip Sozoniuk, Sikora Piotr, Bartosz Majczak, Arkadiusz Solowski, Bartek Kmieć, Marcel Grzegorczyk, Wiktor Ulanowicz, Mikołaj Własinowicz, Wiktor Chęć, Mateusz Tarnowski