Halowe granie rocznika 2006 i 2007
W ostatni weekend chłopcy z rocznika 2006 i 2007 grali swoje mecze w HLM.
Tym razem odnieśliśmy komplet zwycięstw:
Vrotcovia 2006 jako PSV Eindhoven:
z AS MONACO 2:1 bramki: Bartek Czobot i Kuba Duda
z PSG 2:0 bramki: Bartek Czobot i Kacper Kieloch
Chłopcy stanęli na wysokości zadania, grali dobrze w destrukcji i mądrze taktycznie.
W pierwszym meczu chłopcy zagrali nieskutecznie w ataku, brakowało zimnej krwi i spokoju pod bramką rywala.
Jednak udało nam się tak w pierwszym, jak i w drugim meczu dyktować warunki gry.
Należy pochwalić grę zespołową, a także zmieników zwłaszcza za drugi mecz (bracia Klimkowie, Młynarczyk).
Za weekend wyróżnienie dostają Gabryś Trancygier i Kuba Borkowski.
Pierwszy za dobrą grę w środku pola dając oddech "Dudiemu", drugi za wypełnienie zadań taktycznych i bezbłędne wprowadzanie piłki do gry z autu. Reszta na dobrym wysokim poziomie.
Vrotcovia 2007 jako SC Napoli:
z ATLETICO 5:0 Niedzielski x2, Borkowski, Grądziel, Mazur
z BAYERNEM 2:1 Niedzielski, Borkowski
W pierwszym meczu szybko strzelone bramki ustawiły spotkanie.
Nasz zespół ani przez moment nie oddawał inicjatywy rywalowi i odniósł wysokie zwycięstwo.
Wysoka wygrana trochę oślepiła chłopców przed meczem z wiceliderem. Choć byliśmy lepsi, ciężko było nam stworzyć sytuacje podbramkowe. W ostatniej minucie gol z rzutu rożnego Piotra Niedzielskiego po asyście Kuby Bojdasza przesądził losy spotkania.
Wyróżnienie dla całego zespołu za pierwszy mecz, nagana za podejście do drugiego meczu.
Szczególne słowa uznania za weekend należą się dla Kamila Borkowskiego, który świetnie i równo grał w obu meczach, dobrze się ustawiał pod bramką rywala i tym razem był skuteczny  Oby tak dalej.