III miejsce rocznika 2006 na turnieju w Piaskach

W sobotę drużyna Vrotcovii z rocznika 2006 rywalizowała w halowym turnieju organizowanym przez LZPN, który odbył się w Piaskach.

W zawodach uczestniczyło osiem zespołów, które rywalizowały ze sobą w systemie ligowym (każdy z każdym). W pierwszym spotkaniu nasz zespół bezbramkowo zremisował z AP Paderewski. Mimo zdecydowanej przewagi i kilku okazji nie udało się niestety wywalczyć kompletu punktów. W kolejnym meczu znów doszło do remisu. Tym razem Vrotcovia podzieliła się punktami 2:2 z Wysoczanką Wysokie. Wynik mógł być i tym razem lepszy, ale w kluczowych sytuacjach naszym zawodnikom zabrakło skuteczności. Następnie w starciu z ekipą BRW Bronowice znowu nie udało się zwyciężyć - padł remis 1:1 i w opinii trenera było to najsłabsze spotkanie w wykonaniu Vrotcovii na tych zawodach.

Po serii trzech remisów w drużynie nastąpiło przebudzenie. Vrotcovia wysoko ograła Sygnał Lublin ( jak się potem okazało zwycięzcę całego turnieju) 3:0 prezentując się z bardzo dobrej strony. W meczu z Piaskovią nasza drużyna zaprezentowała dobrą grę w obronie, ale znów była nieskuteczna w ataku i w efekcie zremisowała 1:1. Później przyszła pewna wygrana z drużyną GLKS Głusk 2:0, a w ostatnim meczu Vrotcovia ograła 3:1 Avenir Jabłonna prezentując dobrą grę. - Najlepsze mecze zagraliśmy z  Sygnałem i zespołem AP Paderewski  - powiedział po turnieju trener Jacek Borkowski. - Wszyscy nasi zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony. Natomiast na szczególne wyróżnienie zasłużył Bartek Czobot. W sobotę grał jak profesor. Dużo biegał, podawał do lepiej ustawionych kolegów i był skuteczny pod bramką rywali - podsumował trener.

Skład zespołu: Adam Kret (bramkarz), Kuba Borkowski, Kuba Duda, Michał Pietraszek, Kamil Sękowski, Bartek Czobot, Mateusz Grądziel, Piot rNiedzielski.

Wyniki i strzelcy bramek:

Vrotcovia:

- AP Paderewski 0:0

- Wysoczanka 2:2 (bramki: Niedzielski, Czobot)

- BRW Bronowice 1:1 (Czobot)

- Sygnał 3:0 (Czobot 2, Niedzielski)

- Piaskovia 1:1 (Czobot)

- Głusk 2:0 (Niedzielski, Pietraszek)

- Avenir 3:1 (Niedzielski 2,Grądziel)

KLasyfikacja końcowa:

1. Sygnał Lublin