Komunikat LZPN dot. biletów na Euro U21

Wiadomość otrzymana od Lubelskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 21-02-2017:

"Szanowni Państwo,

W dniu dzisiejszym Lubelski ZPN opublikował komunikat dotyczący zasad podziału biletów dla drużyn młodzieżowych, przyznanych przez PZPN na mecze Młodzieżowych Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 rozgrywane na stadionie Arena Lublin w czerwcu br. Według danych z systemu Extranet Vrotcovii przysługuje po 15 biletów na każdy z trzech w/w meczów. Szczegóły dot. sprzedaży biletów znajdują się na stronie www.lzpn.pl , a także w załącznikach i poniższym komunikacie .

Lubelski Związek Piłki Nożnej w załączeniu do komunikatu przedstawia zasady podziału biletów dla drużyn młodzieżowych, przyznanych przez PZPN na mecze Młodzieżowych Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 rozgrywane na stadionie Arena Lublin w czerwcu br.

Z uwagi na fakt, że zapotrzebowanie na bilety w środowisku piłkarskim jest ponad dziesięciokrotnie wyższe niż przyznana Lubelskiemu ZPN liczba biletów, Zarząd Związku postanowił przyznać bilety wyłącznie zawodnikom młodzieżowym zarejestrowanym w klubach i akademiach piłkarskich będących członkami LZPN na dzień 31 grudnia 2016 r., których drużyny młodzieżowe uczestniczyły w rozgrywkach rundy jesiennej sezonu 2016/17 prowadzonych w systemie Extranet.

Na Stadionie Arena Lublin w ramach rozgrywek grupy A MME U-21 rozegrane zostaną następujące mecze:

1. Polska - Słowacja - 16 czerwca 2017 r. godz. 20.45/oficjalne otwarcie MME U-21 Polska 2017

2. Polska - Szwecja - 19 czerwca 2017 r. godz. 20.45

3. Słowacja - Szwecja - 22 czerwca 2017 r. godz. 20.45

Uwaga!

Zgłoszenie zapotrzebowania nie jest jednoznaczne z zakupem biletów. Na każde wysłane zgłoszenie otrzymają Państwo odpowiedź.