MOTOR LUBLIN - VROTCOVIA 0:0

W sobotni poranek rozegraliśmy mecz wyjazdowy z Motorem Lublin. Mecz zaczął się niemrawo i spokojnie. Ani jedna , ani druga drużyna nie mogła przejąc incjatywy. Mecz toczył sie w środku pola. Nieliczne akcje kończyły sie przed polem karnym jednej, bądź drugiej drużyny. ... I tak dojechaliśmy do końca meczu  zakończonego sprawiedliwym podziałem punktów. Drużyna zaprezentowała sie solidnie w defensywie, nie pozwalając przeciwnikowi na oddanie celnego strzału na naszą bramkę. W ataku zabrakło kreatywności i pomysłu na otatnie podanie, stąd mało składnych akcji i celnych strzałów. Zdecydowanie w tym meczu dało się odczuć brak Bartka Czobota, który z powodu choroby nie mógł nam pomóc w meczu. Następny mecz gramy u siebie z Lublinianką. Liczymy na 3 punkty, choć nie będzie łatwo.

Skład Vrotcovi: Dudziak, Kret, Mazur, Bogusław, Malinowski, Duda, Borkowski Kuba, Pietraszek, Niedzielski - Grądziel, Bojdasz, Wojtaluk, Borkowski Kamil, Brylant Mikołaj,