Rocznik 2004/05 Turniej w Łęcznej

W sobotę 21 stycznia rocznik 2004 i kilku zawodników z rocznika 2005 weźmie udział w turnieju, którego organizatorem będzie Górnik Łęczna.

Zawody zostaną rozegrane na hali przy stadionie Górnika Łęczna. Start 9:00 (pierwszy mecz Vrotcovii o g. 9:45) przewidywane zakończenie godzina 16:30. W turnieju weźmie udział osiem zespołów, które zagrają ze sobą systemem ligowym (każdy z każdym). Uczestnicy: Górnik Łęczna, Ludwiniak Ludwin, Skarpa Lublin, DAF Łuków, AMP Łuków, Hetman Zamość, Pogoń Siedlce, Vrotcovia Lublin.

Na turniej udajemy się własnymi samochodami. Zbiórka pod budynkami SP nr 30 o godzinie 8.15. Każdy zawodnik zabiera ze sobą: strój klubowy, ochraniacze, obuwie do gry (turfy lub halówki), legitymację, prowiant, pieniądze na pokrycie wpisowego w kwocie 25 zł.

Kadra: 1. Michał Dubis (br) 2. Kuba Binięda 3. Damian Ceglarski 4. Radosław Sobot 5. Kacper Wilk 6. Kuba Piotrowicz 7. Kuba Hondzel 8. Mateusz Parol 9. Kuba Kostecki 10. Kacper Trojnara 11. Kewin Wójcik 12. Krystian Ziętek.

W razie nieobecności któregoś z zawodników prosimy o SMS do trenera!!!