Rocznik 2007 na turnieju Widok Cup w Piaskach

W sobotę rocznik 2007 rywalizował z rok starszymi chłopcami w zawodach organizowanych przez Widok Lublin, które odbyły się w Piaskach.

Vrotcovia w pierwszym meczu zmierzyła się z AP Champions i musiała uznać wyżość rywala przegrywając 1:3, a honorowe trafienie zanotował Kacper Mazur. W kolejnym starciu rywalem naszego zespołu był Widok Lublin. Po meczu walki nie wyłoniono zwycięscy i nie doczekano się tym razem bramek.

Następnym rywalem był Orlik Bełżyce, który okazał się minimalnie lepszy zwyciężając 1:0. O jedną bramkę lepsi od Vrotcvovii okazali się również zawodnicy Sławiny Lublin i Vrotcovia w meczu o 9 miejsce trafiła na AP Bronowice. Tam nasi zawodnicy nie pozostawili złudzeń rywalom i zwyciężyli pewnie 4:0 po bramkach Adama Kreta, Sebatiana Malinowskiego, Mikołaja Brylanta i Mateusza Grądziela.

Rywalizacja z zespołami rocznika 2006 wbrew wynikom nie okazała się taka straszna. Vrotcovia w każdym meczy grałą jak równy z równym. Zespół nie odstawał od rywali pod względem fizycznym. Jedynie momentami brakowało charakteu i walki do samego końca, ale był to dla naszych zawodników bardzo pożyteczny sprawdzian. Brawo!

Za dzielną postawę na zawodach słowa uznania należą wszystkim zawodnikom! Na wyróżnienie w ekipie Vrotcovii zasłużył Sebastian Malinowski, który zresztą został wybrany przez organizatora jako najlepszy zawodnik naszej drużyny. „Seba” walczył o każdy metr parkietu i angażował się zarówno w obronie i w ataku. Na pochwałę zasłużył również Mikołaj Dudziak, który wystąpił na pozycji bramkarza i oprócz dwóch błędów w pierwszym meczu później spisywał się bardzo dobrze.

Mecze Vrotcovii:

- AP Champions 13 (Kacper Mazur)

- Widok Lublin 0:0

- Orlik Bełżyce 0:1

- Sławin Lublin 0:1

Mecz o 9 miejsce:

- AP Bronowice Lublin 4:0 (Adam Kret, Mateusz Grądziel, Mikołaj Brylant, Sebastian Malinowski)

Kadra: Adam Kret, Szymon Warda, Kacper Mazur, Sebastian Malinowski, Kacper Bogusław, Mikołaj Brylant, Mikołaj Dudziak, Mateusz Grądziel.