Rocznik 2007 najlepszy w turnieju Zdzichtex Cup Bychawa

Znakomitą formę zaprezentowali zawodnicy Vrotcovii z rocznika 2007. Zespół prowadzony przez trenera Jacka Borkowskiego zajął pierwsze miejsce w zawodach w Bychawie!

W fazie grupowej Vrotcovia mierzyła się z zespołami Tęczy Bełżyce, AF Głusk II i Lublinianką. We wszystkich spotkaniach nasi zawodnicy okazali się lepsi i awansowali do półfinału.

Tam Vrotcovia stoczyła bardzo ciężką batalię z drużyną Wysoczanki. Rywale szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, ale nasi zawodnicy pokazali ogromną waleczność i charakter i odwrócili losy spotkania zwyciężając 4:2.

W meczu finałowym zespół był w pełni skoncentrowany i szybko objął prowadzenie co pozwoliło kontrolować przebieg spotkania. I znowu udało się zdobyć cztery gole, przy utracie tylko jednego i dało to zwycięstwo w całym turnieju.

Ogromne brawa należą się wszystkim zawodnikom, a w szczególności dla Mikolaja Dudziaka., który doskonale spisywał się w bramce - przez cały turniej puścił tyko trzy gole.

Tym samym młodzi zawodnicy Vrotcovii zdominowali oba turnieje w Bychawie. Przypomnijmy, że przed tygodniem w tej samej hali triumfowali chłopcy z rocznika 2006.

Kadra zespołu:

Mateusz Gradziel, Adam Kret, Mikołaj Dudziak, Kuba Bojdasz, Szymon Warda, Kacper Bogusław, Kamil Borkowski, Sebastian Wojtaluk, Piotr Niedzielski, Mikołaj Brylant.

Mecze grupowe:

Vrotcovia - Tęcza Bełżyce 4:0 (Piotr Niedzielski 3, Kamil Borkowski)

AF Głusk II – Vrotcovia 0:5 (Piotr Niedzielski, Adam Kret 2, Mateusz Grądziel, Kamil Borkowski)

Vrotcovia - Lublinianka 3:0 (Mateusz Grądziel 2, Adam Kret)

Półfinał

Vrotcovia - Wysoczanka 4:2 (Mateusz Grądziel, Piotr Niedzielski 2, Mikołaj Brylant)

Finał

AF Głusk I – Vrotcovia 1:4 (Piotr Niedzielski 3, Mateusz Grądziel)

Wyróżnienie: Piotr Niedzielski - król strzelców (11 goli)