Turniej Lublinianki dla Vrotcovii 2008

W ubiegłą sobotę 10 lutego kadra rocznika 2008 miała przyjemność brać udział w halowym turnieju charytatywnym organizowanym przez KS Lublinianka. Dochód z turnieju wspomógł leczenie Wiktorii Górki, tak więc można było połączyć przyjemne z pożytecznym.

Chłopcy spisali się rewelacyjnie docierając do finału z kompletem zwycięstw nie tracąc przy tym żadnej bramki. Oczywiście było to zasługą pewnie spisującego się między słupkami Bartka Kołtunowicza jak również świetnie grającej formacji obronnej. Trzeba przyznać, że tego dnia wszyscy zawodnicy byli bardzo dobrze dysponowani.

W meczu finałowym pomimo wyraźnej przewagi nie udało się wykorzystać choć jednej z wielu sytuacji bramkowych i o wygranej musiała zadecydować seria rzutów karnych po wcześniejszej dogrywce. Nasi gracze pewnie wykorzystali swoje jedenastki a "Bomba" obronił dwa strzały przeciwników, co ostatecznie przeważyło o zwycięstwie.

Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Kuba Kalbarczyk - gratulacje!

Wygraną dedykujemy Kamilowi Budzie obchodzącemu w tym dniu urodziny!

Wyniki meczów:
Vrotcovia - AF Głusk 2:0
Vrotcovia - Lublinianka 1:0
Vrotcovia - BKS 2:0
Vrotcovia - Lublinianka Ciecierzyn 1:0
Vrotcovia - Widok 0:0 (k. 2:1)