Vrotcovia 2006 II miejsce na turnieju PROTEXIM CUP

Dzisiaj nasi chłopcy z rocznika 2006 wzmocnionymi zawodnikami z rocznika 2007 rozegrali turniej organizowany przez BRW Bronowice. W turnieju brały udział: Granit Bychawa, BRW I, BRW II, Vidok Lublin, Sygnał Lublin. Graliśmy każdy z każdym systemem ligowym. W naszym składzie wystąpili: Mikołaj Dudziak, Adam Kret, Kacper Bogusław, Michał Pietraszek, Piotr Niedzielski, Gabryś Trancygier, Kuba Borkowski, Kamil Sękowski.

Chłopcy zaczęli fatalnie przegrywając po słabej grze 0:1 z Bychawą, choć mecz ten był do wygrania przez naszą ekipę. Zimny prysznic wybudził chłopców ze snu zimowego i zaczynaliśmy się rozpędzać. Z meczu na mecz wyglądaliśmy coraz lepiej. Raził tylko niesamowity brak skuteczności.  Kolejno wygrywaliśmy po 1:0 z BRW I, BRW II, Sygnał Lublin. Do ostatniego meczu wychodziliśmy jako faworyt i mistrz tego turnieju. Wystaczyło tylko wygrać 1:0. Niestety za wcześnie myśleliśmy że wygraliśmy turniej i to się zemściło. Już w  pierwszych 3 minutach m mieliśmy 2-3 "setki". Po chwili poszła kontra i przegrywaliśmy 1:0. Zaraz odrobiliśmy straty i nie wykorzystaliśmy dogodnych sytuacji. W ostatnie 5 minut panował haos i panika, że mistrzostwo nam ucieka. Wynik pozostał niezmienny. Nauczka dla nas " Nie wygrywa się turniejów przed ostatnim meczem, nawet z drużyną od nas teoretycznie słabszą.

Podsumowując: Dzisiaj raził fatalny brak skuteczności i pełnej mobilizacji w każdym meczu od początku do końca. Nasze drugie miejsce jest w pełni zasłużone... Pierwsze byłoby trochę na wyrost,  ale było blisko. Najrówniej dzisiaj grali Gabryś i Dudzio, który został najlepszym bramkarzem turnieju.