Vrotcovia najlepsza na turnieju w Bychawie

W niedzielę 11 grudnia zawodnicy Vrotcovii Lublin z roczników 2006 i 2007 wzięli udział w halowym turnieju w Bychawie i zajęli pierwsze miejsce!

W pierwszej fazie zespoły uczestniczące w zmaganiach zostały podzielone na dwie grupy. Nasi zawodnicy w tej fazie zmierzyli się z SMS Niemce, AF Głusk II i Granitem Bychwa. Po remisie z zespołem SMS Vrotcovia odniosła dwa zwycięstwa i awansowała do półfinału. Tam zespół trenera Jacka Borkowskiego po zaciętym i bardzo emocjonującym spotkaniu pokonał 3:2 Avię Świdnik, a w finale okazał się zdecydowanie lepszy od Akademii Futbolisty Głusk zwyciężając 4:1.

Dobra gra całego zespołu przełożyła się także na nagrody indywidualne. Dwóch zawodników Vrotcovii otrzymało indywidualne wyróżnienia – co ciekawe obaj wyróżnieni zawodnicy to chłopcy z roczników 2007. I tak królem strzelców niedzielnego turnieju został Piotr Niedzielski ( 6 bramek) a za najlepszego bramkarza uznano Adama Kreta. Wielkie brawa należą się jednak całemu zespołowi za dobrą postawę na boisku!

Kadra zespołu na turnieju w Bychawie:

Kuba Borkowski, Bartek Czobot, Kuba Duda, Mateusz Grądziel, Adam Kret, Kacper Kieloch, Piotr Niedzielski, Michał Pietraszek, Kamil Sękowski, Gabriel Trancygier.

Mecze grupowe:

Vrotcovia - Sms Niemce 1:1

Vrotcovia - AF Głusk II 3:1

Vrotcovia - Granit Bychawa 3:0

Półfinał

Vrotcovia - Avia Świdnik 3:2

Finał

Vrotcovia - AF Głusk I 4:1