Wygrana turniejowa rocznika 2008

W niedzielę 10 grudnia nasi zawodnicy brali udział w turnieju halowym w Piaskach organizowanym przez UKS Dys. Nasz klub reprezentowały dwie drużyny: "Czerwona" i "Czarna". W zawodach w sumie wzięło udział dziewięć ekip, a zmagania toczyły się systemem ligowym tj. "każdy z każdym".

W całych rozgrywkach "Czarni" okazali się niezwyciężeni notując sześć zwycięstw oraz dwa remisy i zasłużenie wygrali cały turniej!

Drużyna "Czerwonych" również zaprezentowała się z bardzo dobrej strony,  trzy razy zwyciężając, raz remisując i cztery razy schodząc pokonanym, co ostatecznie dało piąte miejsce. Przy odrobinie szczęścia w niektórych meczach ten bilans mógł być dużo lepszy bo z przebiegu gry chłopcy wcale nie byli gorsi.

Na uwagę zasługuje fakt, że w wielu przypadkach nasze drużyny rywalizowały z rok starszymi przeciwnikami ponieważ zawody były zorganizowane dla rocznika 2007 - 2008.

Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został gracz ekipy "Czarnych" Nikolas Bartoszek. Wielkie Brawa!