Zapowiedź niedzielnego meczu LL Mł. Mł.: Widok - Vrotcovia

Kolejny weekend i swój kolejny mecz ligowy w LL Młodzików Młodszych rozegra drużyna Vrotcovii.

Zawodnicy z roczników 2004/2005 swój kolejny mecz z drużyną Widoku Lublin rozegrają w niedzielę na boisku rywala (na ul. Rusałki) o godzinie 10-ej. Zbiórka około godzinę przed meczem (9.00 - 9.10).

Ważne !!!

Na każdy mecz ligowy zawodnicy muszą zabierać legitymację lub inny dokument tożsamości oraz ochraniacze.

Nie zapominamy także o strojach klubowych - popularne pasiaki - oraz odpowiednich butach piłkarskich: korki. Proszę także nie zapominać o założeniu odpowiedniego stroju do warunków jakie będą panowały w niedzielę rano.

Kadra:

Kacper Saczuk, Mateusz Parol, Jakub Szymaniak, Olaf Domagała, Krystian Ziętek, Jakub Binięda, Jakub Kostecki, Filip Musiałowski, Maksymilian Tatara, Kacper Trojnara, Michał Miechowicz, Christian Corti, Jakub Hondzel, Damian Ceglarski, Paweł Walczak, Krystian Maj i Krystian Rasiński.