Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
2:2
Motor Lublin
Tęcza Bełżyce
4:1
Dubler Opole Lubelskie
Skarpa Lublin
3:0
KS Dąbrowica
Orka Kluczkowice
0:6
MUKS Kraśnik
Sygnał Lublin
4:4
Janowianka Janów Lubelski
Vrotcovia Lublin
0:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
3:0
Orka Kluczkowice
Janowianka Janów Lubelski
5:4
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
7:1
Perła Borzechów
Dubler Opole Lubelskie
0:3*
MUKS Kraśnik
Tęcza Bełżyce
3:0
Sygnał Lublin
KS Dąbrowica
0:10
Vrotcovia Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skarpa Lublin
2:3
Tęcza Bełżyce
Perła Borzechów
10:0
KS Dąbrowica
Orka Kluczkowice
0:0
Lublinianka Lublin
MUKS Kraśnik
6:3
Motor Lublin
Sygnał Lublin
0:2
Dubler Opole Lubelskie
Vrotcovia Lublin
3:3
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Dąbrowica
5:1
Orka Kluczkowice
Lublinianka Lublin
2:2
MUKS Kraśnik
Perła Borzechów
1:2
Janowianka Janów Lubelski
Tęcza Bełżyce
4:1
Vrotcovia Lublin
Dubler Opole Lubelskie
0:3*
Motor Lublin
Sygnał Lublin
4:1
Skarpa Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
6:0
Perła Borzechów
Orka Kluczkowice
1:1
Janowianka Janów Lubelski
Motor Lublin
0:1
Lublinianka Lublin
MUKS Kraśnik
14:1
KS Dąbrowica
Vrotcovia Lublin
1:6
Sygnał Lublin
Skarpa Lublin
2:4
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
12:1
Orka Kluczkowice
Janowianka Janów Lubelski
2:5
MUKS Kraśnik
KS Dąbrowica
1:7
Motor Lublin
Skarpa Lublin
4:2
Vrotcovia Lublin
Dubler Opole Lubelskie
4:0
Lublinianka Lublin
Perła Borzechów
1:2
Sygnał Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
3:0
Tęcza Bełżyce
Motor Lublin
4:1
Janowianka Janów Lubelski
Vrotcovia Lublin
0:2
Dubler Opole Lubelskie
Orka Kluczkowice
1:0
Sygnał Lublin
Skarpa Lublin
4:0
Perła Borzechów
Lublinianka Lublin
15:0
KS Dąbrowica
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:1
MUKS Kraśnik
Tęcza Bełżyce
1:0
Motor Lublin
Skarpa Lublin
4:0
Orka Kluczkowice
Janowianka Janów Lubelski
0:3
Lublinianka Lublin
Dubler Opole Lubelskie
15:0
KS Dąbrowica
Perła Borzechów
2:2
Vrotcovia Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
8:1
Perła Borzechów
Motor Lublin
1:1
Sygnał Lublin
Orka Kluczkowice
4:1
Vrotcovia Lublin
MUKS Kraśnik
3:0
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
2:1
Tęcza Bełżyce
KS Dąbrowica
0:7
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
21:0
KS Dąbrowica
Skarpa Lublin
2:0
Motor Lublin
Sygnał Lublin
2:0
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
3:6
MUKS Kraśnik
Dubler Opole Lubelskie
5:1
Janowianka Janów Lubelski
Perła Borzechów
1:0
Orka Kluczkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Borzechów
0:6
MUKS Kraśnik
KS Dąbrowica
0:12
Sygnał Lublin
Janowianka Janów Lubelski
2:6
Tęcza Bełżyce
Motor Lublin
4:0
Vrotcovia Lublin
Lublinianka Lublin
1:3
Skarpa Lublin
Orka Kluczkowice
2:4
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Skarpa Lublin
MUKS Kraśnik
8:2
Orka Kluczkowice
Lublinianka Lublin
1:1
Vrotcovia Lublin
Janowianka Janów Lubelski
3:5
Sygnał Lublin
Motor Lublin
3:0
Perła Borzechów
Dubler Opole Lubelskie
2:2
Tęcza Bełżyce
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Vrotcovia Lublin
Pauza
Perła Borzechów
0:5
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
2:1
Tęcza Bełżyce
MUKS Kraśnik
4:0
Dubler Opole Lubelskie
Skarpa Lublin
2:4
Janowianka Janów Lubelski
Orka Kluczkowice
2:1
Motor Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Perła Borzechów
Motor Lublin
1:4
MUKS Kraśnik
Dubler Opole Lubelskie
2:3
Sygnał Lublin
Janowianka Janów Lubelski
4:2
Vrotcovia Lublin
Lublinianka Lublin
7:0
Orka Kluczkowice
Tęcza Bełżyce
2:1
Skarpa Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orka Kluczkowice
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
2:1
Perła Borzechów
Motor Lublin
1:1
Dubler Opole Lubelskie
Skarpa Lublin
1:1
Sygnał Lublin
MUKS Kraśnik
6:0
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
0:6
Tęcza Bełżyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
MUKS Kraśnik
Janowianka Janów Lubelski
1:3
Orka Kluczkowice
Perła Borzechów
1:2
Tęcza Bełżyce
Lublinianka Lublin
1:0
Motor Lublin
Sygnał Lublin
4:1
Vrotcovia Lublin
Dubler Opole Lubelskie
6:0
Skarpa Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Orka Kluczkowice
0:1
Tęcza Bełżyce
Sygnał Lublin
10:1
Perła Borzechów
MUKS Kraśnik
- : -
Janowianka Janów Lubelski
Vrotcovia Lublin
0:5
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
- : -
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Tęcza Bełżyce
0:4
MUKS Kraśnik
Dubler Opole Lubelskie
4:0
Vrotcovia Lublin
Janowianka Janów Lubelski
1:0
Motor Lublin
Perła Borzechów
5:2
Skarpa Lublin
Sygnał Lublin
9:1
Orka Kluczkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
Pauza
MUKS Kraśnik
3:2
Sygnał Lublin
Motor Lublin
1:2
Tęcza Bełżyce
Lublinianka Lublin
7:3
Janowianka Janów Lubelski
Vrotcovia Lublin
4:2
Perła Borzechów
Orka Kluczkowice
6:2
Skarpa Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
Pauza
Perła Borzechów
0:7
Dubler Opole Lubelskie
Skarpa Lublin
9:3
MUKS Kraśnik
Sygnał Lublin
2:1
Motor Lublin
Tęcza Bełżyce
1:2
Lublinianka Lublin
Vrotcovia Lublin
2:2
Orka Kluczkowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tęcza Bełżyce
Janowianka Janów Lubelski
1:2
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin
2:1
Skarpa Lublin
Lublinianka Lublin
3:0
Sygnał Lublin
MUKS Kraśnik
9:1
Vrotcovia Lublin
Orka Kluczkowice
3:0
Perła Borzechów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Vrotcovia Lublin
1:4
Motor Lublin
Skarpa Lublin
0:5
Lublinianka Lublin
Dubler Opole Lubelskie
10:0
Orka Kluczkowice
Tęcza Bełżyce
3:2
Janowianka Janów Lubelski
MUKS Kraśnik
- : -
Perła Borzechów