Vrotcovia Mistrzem lubelszczyzny w pucharze Tymbarka!

Dnia 1.04.2019 roku nasi piłkarze z rocznika 2011 rywalizowali o tytuł mistrza województwa lubelskiego, w turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" kategorii wiekowej U-8.

W fazie grupowej mierzyliśmy się z takimi przeciwnikami jak LKS Wierzchowiska, SP Wola Skromowska oraz Orlęta Nowodwór. Chłopcy pokonali wszystkich rywali, bez straty bramki i pewnie awansowali z pierwszego miejsca do ćwierćfinału. Tam czekał na nas kolejny przeciwnik - Chełm Niedźwiadek, z którym zwyciężamy 8:1 awansując tym samym do półfinału. W półfinale zagraliśmy z drużyną Puławiaka Puławy, wygrywając 6:1. W finale czeka nas pojedynek z drużyną TOP 51 Biała Podlaska. Rywal postawił wysoko poprzeczkę, ale nie przeszkodziło nam to w wygraniu meczu finałowego 3:0.

Wielkie brawa dla całej drużyny za walkę i zdobycie złotych medali na tak dużym turnieju! Jeden z naszych zawodników, Borys Mierzejewski został królem strzelców.

W nagrodę każdy z chłopców otrzymał koszulkę tymbarka, kompletny strój piłkarski nike, torbę sportową nike, reklamówkę wypełnioną po brzegi gadżetami, a dla klubu udało nam się zdobyć ogromny puchar oraz sprzęt treningowy.