Vrotcovia - Orlik Lubartów 0:2

Pierwszej porażki w LL Młodzików Młodszych doznali zawodnicy Vrotcovii, którzy ulegli u siebie 0:2 Orlikowi Lubartów.

Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie bowiem oba sąsiadowały ze sobą w tabeli. Spotkanie od początku toczyło się w dobrym tempie. Z czasem lekką przewagę osiągnęli przyjezdni i po ładnej akcji jeden z ich graczy zdobył bardzo ładnego gola nie dając naszemu bramkarzowi szans na skuteczną interwencję. Kilka minut później po rzucie rożnym goście podwyższyli na 2:0. Vrotcovia jednak również miała swoje okazje i mogła pokusić się o gola.

W drugiej połowie spotkanie jeszcze bardziej się wyrównało i kibice oglądali ciekawe akcje z obu stron. Zarówno Orlik jak i Vrotcovia potrafili wymienić kilka ładnych podań i utrzymać się przy piłce. Niestety po przerwie bramki nie padły i ostatecznie gospodarze ulegli Orlikowi 0:2.

Wynik spotkania był co prawda niekorzystny, ale gra zespołu zasługuje na pochwałę. Szczególne słowa uznania po tym spotkaniu należą się Bartkowi Czobotowi i Michałowi Pietraszkowi. Bartek zaprezentował się bardzo dobrze w ofensywie, potrafiąc utrzymać się długo przy piłce, a także zaprezentować kilka bardzo udanych dryblingów. Z Kolei popularny "Pietruszka" pokazał niesamowitą wolę walki i ambicję kolejny raz udowadniając, że nie ma dla niego straconych piłek.

Vrotcovia - Orlik Lubartów 0:2 (0:2)

Vrotcovia: Dubis - Pietraszek, Trancygier, Wójcik - Czobot, Duda, Kostecki, Borkowski - Trojnara oraz Rodziewicz, Ziętek, tatara, kieloch, F. Klimek.