Zapowiedź weekendowych spotkań

W ten weekend swoje pierwsze mecze ligowe rozegrają dwie młodzieżowe drużyny Vrotcovii:

1. rocznik 2004/2005 w Lubelskiej Lidze Młodzików Młodszych
  2. rocznik 2003/2004 w Lubelskiej Lidze Młodzików Starszych

Jako pierwsi 'do boju' ruszą młodsi zawodnicy (2004/2005). Swój mecz z drużyną BKS'u Lublin rozegrają w sobotę na naszym boisku (Camping Marina) o godzinie 16-ej. Zbiórka zawodników godzinę przed meczem (15.00).

Ważne !!! Na każdy mecz ligowy zawodnicy muszą zabierać legitymację lub inny dokument tożsamości ORAZ OCHRANIACZE.

Nie zapominamy także o strojach klubowych - popularne pasiaki - oraz odpowiednich butach piłkarskich: korki.

Starsi koledzy (2003/2004). nowy sezon zainaugurują z drużyną Lublinianki Lublin w niedzielę na naszym boisku (Camping Marina) o godzinie 14-ej. Zbiórka zawodników godzinę przed meczem (13.00).

Przypominamy o zabraniu ze sobą  legitymacji lub innego dokumentu tożsamości, stroju klubowego, ochraniaczy oraz odpowiednich butów piłkarskich.

Wraz z początkiem nowego sezonu i startem nowej strony, proponujemy klika nowych atrakcji. Prosimy o śledzenie strony, na której umożliwimy lub już umożliwiamy, sprawdzenie składu powołanego na mecz (szczegóły spotkania w terminarzu), graficzną prezentację ustawienia drużyny, zdjęcia oraz opis przebiegu spotkania.

Mamy nadzieję, że spodoba się pomysł z wyborem zawodnika meczu, poprzez wykorzystanie mechanizmu ankiety. Pierwsze głosowanie już w sobotę po meczu.

Zapraszamy na stronę, przepraszamy za ewentualne błędy i pomyłki i prosimy o aktywny udział. Swoje uwagi prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną lub poprzez komentarze.