Dziecięca Halowa Liga Mistrzów - Olympiacos [PODSUMOWANIE]

W niedzielę zespół Vrotcovii z rocznika 2009 zakończył zmagania w tegorocznej edycji DHLM

Zespół z Pireusu zmagania ligowe zakończył na 11 miejscu w grupie B i do fazy pucharowej przystąpił od pierwszej rundy. Tam naszym rywalem okazał się zespół CSKA Moskwa - Górnik Łęczna. Spotkanie mogło się podobać zgromadzonym na sali kibicom. Oba zespoły zagrały bardzo ambitnie i postawiły na ofensywną grę. W efekcie kibice zobaczyli dużo ciekawych akcji i strzałów. Jednak obaj bramkarze spisywali się bardzo dobrze między słupkami i bramki w regulaminowym czasie nie padły. A to oznaczało rzuty karne...

Konkurs jedenastek to zawsze dość loteryjna kwestia i tym razem lepsi okazali się rywale zwyciężając 1:0. Po meczu cała drużyna odebrała pamiątkowe medale.

Za udział w trwających blisko dwa miesiące zawodach duże słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom. Zespół z kolejki na kolejkę prezentował się coraz pewniej na parkiecie i poszczególni zawodnicy czynili systematyczne postępy. Dlatego każdemu należą się duże brawa i słowa uznania. Rozegrany turniej powinien zaowocować w niedalekiej przyszłości bo nie od dziś wiadomo, że największe doświadczenie zbiera się podczas rywalizacji z przeciwnikiem.

DHLM 2017 Olimpiacos: Bartek Prokopowicz, Oskar Chałabiś, Jakub Łukasik, Damian Potręć, Maks Małaj, Gabriel Bednarczyk, Marcel Tomczyk, Bartek Serewa, Ksawery Kowalski, Bartek Urbanowicz