NABÓR TRWA CAŁY ROK!!

Przez cały rok prowadzimy nabór chłopców i dziewczynek do naszych grup. Chętnych chłopców/dziewczynki z roczników 2006 - 2016 zapraszamy na zajęcia.

Nie czekaj - DOŁĄCZ !!! POLEĆ NAS ZNAJOMYM !!!

1. JAK ZAPISAĆ SIĘ DO NASZEJ SEKCJI?
Wystarczy że do nas zadzwonisz i uzyskasz szczegółwe dane o działaniu klubu oraz najbliższych treningach (w zależności od rocznika).

Czekamy na Twój telefon pod numerami: 531-489-814, 602-334-381

MOŻESZ RÓWNIEŻ WYSŁAĆ SMS NA NUMERY 531-489-814, 602-334-381

Twój SMS powinien mieć następującą treść: Zapisy - imię i nazwisko dziecka - rok ur. dziecka
Przykładowy SMS: Zapisy - Janek Kowlaski - 2015

Po otrzymaniu Twojej wiadomości nasi Trenerzy oddzwonią na numer z którego został wysłany SMS i udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji.

2. CO NALEŻY ZABRAĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA?
Na pierwsze zajęcia dziecko musi zabrać jedynie strój sportowy umożliwiający udział w treningu oraz WODĘ.
Rodzice mogą przynieść zapisane na kartce następujące dane:
- Nazwisko i imię dziecka
- Data urodzenia
- Miejsce urodzenia
- Adres zamieszkania
- Telefony kontaktowe (główny i alarmowy)
- Nazwiska i imiona opiekunów

3. CZY SĄ LIMITY PRZYJĘĆ?
Ze względu na udział w Programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN liczebność grup jest ograniczona. Trenerzy podczas rozmowy telefonicznej udzielą Państwu dokładnych informacji czy w danej grupie są jeszcze wolne miejsca.

4. CZY UDZIAŁ W PIERWSZYCH ZAJĘCIACH JEST PŁATNY?

PIERWSZY MIESIĄC TRENINGÓW JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY

W tym czasie dziecko ma czas na zapoznanie się z treścią zajęć, kolegami oraz podjęcie ostatecznej decyzji czy chce uczęszczać na treningi.

5. JAK JEST KWOTA MIESIĘCZNEJ SKŁADKI JEŚLI DZIECKO ZDECYDUJE SIĘ REGULARNIE TRENOWAĆ?
Miesięczna składka członkowskia którą uiszczają rodzice wynosi  180 zł/miesięcznie (stan na styczeń 2022).

Pełny regulamin płatności składek członkowskich znajdziesz w zakładce opłaty statutowe lub w pliku pdf umieszczonym poniżej

Pobierz regulamin płatności składek - kliknij

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA!!!

Wiadomości (utwórz nową)