Gra kontrolna w Puławach Maluszki w akcji

Nasze Smyki również nie próżnują :-) W niedzielę rozegraliśmy z drużyną Świdniczanki 90-minutowy sparing.
Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Gra sprawiała im dużo radości. Rodzice licznie zgromadzeni na trybunach mogli podziwiać piękne bramki, dryblingi i próby zespołowej gry.

Drużynie Akademia Piłkarska K.S. Świdniczanka dziękujemy za wspólną grę i zaproszenie na sparing!

Kuszyk, Badach, Olęderek, Ozga, Błaszczak, Karwat, Król K., Kowalczyk, Kozaczuk, Król L., Rak Rocznik 2012

Orlik Starszy tym razem sprawdzał swoje umiejętności na tle rówieśników drużyny Wisły Puławy.

Sobotnie przedpołudnie spędziliśmy "na wyjeździe" rozgrywając równocześnie dwa mecze kontrolne. Obie grupy rocznika 2012 zagrały bardzo pożyteczne sparingi. Dużo cennych minut walki zostało w nogach naszych adeptów.

Z meczu na mecz widać coraz więcej opanowanych umiejętności zawodników, które z wielkim zaangażowaniem nabywają podczas treningów.

Brawa dla zawodników obydwu drużyn. Podziękowania dla Wisły Puławy za zaproszenie na sparing!

Satkowski, Głaszczka, Kaźmierczak, Gierada, Szewczyk, Ozga, Kaźmierczak, Rudziński

Minda, Rydzak, Rybak, Łoś, Kurczak, Belka, Martyniuk