Informacja o zakupie biletów

Szanowni Państwo,
W związku z powtarzającymi się pytaniami odnośnie biletów na mecze Euro U21, pragniemy poinformować iż pula biletów przyznana Vrotcovii przez Lubelski Związek Piłki Nożnej wynosi:
Mecz Polska vs Słowacja 15 biletów (14 chłopców + opiekun)
Mecz Polska vs Szwecja 15 biletów (14 chłopców + opiekun)
Mecz Słowacja vs Szwecja 15 biletów (14 chłopców + opiekun)
Bilety są w cenie 25 zł, a miejscówki rozlokowane na sektorach F2 oraz I3.

Zainteresowanie biletami jest ogromne i znacznie przekracza przyznany nam limit

Wielu rodziców/opiekunów naszych zawodników pomaga nam bezinteresownie, a My nie mamy możliwości odwdzięczenia się za okazane wsparcie. Własnie dlatego w pierwszej kolejności możliwość zakupu biletu otrzymają nasi zawodnicy którym rodzicom chcielibyśmy podziękować za to że zawsze są gotowi przyjść nam z pomocą.

PROSIMY O ZROZUMIENIE i AKCEPTACJĘ NASZYCH DECYZJI.

KLUB NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAKUPU BILETÓW DLA OSÓB DOROSŁYCH. PRZYZNANE NAM BILETY MOGĄ ZOSTAĆ PRZEKAZANE WYŁĄCZNIE DZIECIOM.

Będziemy kontaktować się z rodzicami chłopców którym w pierwszej kolejności chcemy zaproponować zakup biletu.
Rezygnacja jednego chłopca powoduje wejście kolejnego.

Z poważaniem A.M