Intensywny weekend Orlików Rocznik 2013

Intensywny weekend mają za sobą nasi orlicy młodsi. W sobotę graliśmy w Świdniku na turnieju organizowanym przez AP Bronowice. Dobra postawa naszych Zuchów pozwoliła cieszyć nam się z najniższego stopnia podium. 100 minut boiskowego doświadczenia, dużo zdobytych bramek i naprawdę ładna dla oka gra pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem.

Rywalizowaliśmy z zespołami:
AP Bronowice
Lublinianka Lublin
Świdniczanka Świdnik
KS Ciecierzyn

Jastrzębski, Dzik, Michalak, Jabłoński, Byzdra, Kołodziejski-Rejmak, Kołodziejczyk, Kurek, Pawlos, Łukaszek

W niedzielę natomiast wyruszyliśmy do Stalowej Woli na PCPN Cup. W stawce 11 zespołów meldujemy się na 6 miejscu z lekkim niedosytem. Bardzo cieszy fakt, że drużyna na boisku coraz lepiej ze sobą współgra i widać, że gra sprawia im sporo radości. Kolejne boiskowe doświadczenie zebrane! Najskuteczniejszym strzelcem został Krecik, a wyróżnionym zawodnikiem naszej drużyny Macio.

Rywalizowaliśmy z zespołami:
FA Nisko II
Stal Gorzyce
FA Nowa Dęba II
Siarka Tarnobrzeg
FA Stalowa Wola
DAP Kielce
Pogoń Staszówka
FA Nisko
FA Nowa Dęba
FA Stalowa Wola II

Młynarczyk, Rusinek, Dońka, Jabłoński, Oleszczuk, Olejarski, Byzdra, Kret, Cieśla

Pomimo tego, że był to intensywny weekend, to jednak bardzo wartościowy!Brawa dla wszystkich zawodników.