PCPN CUP w Stalowej Woli

Rocznik 2013

Orlicy młodsi niedzielę spędzili w Stalowej Woli na turnieju PCPN Cup organizowanym przez FTsport. Tym razem zawodnicy zarówno grupy Białej jak i Czerwonej przystąpili do piłkarskiej rywalizacji.

Grupa Biała zakończyła zmagania na 2 miejscu. Dodatkowo Franio został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, a wyróżnionym zawodnikiem drużyny został Wito.

Cała drużyna zapracowała na ten sukces, prezentując tego dnia mądrą i przyjemną dla oka grę. Widać, że Chłopcy czują się na boisku dobrze, a gra sprawia im dużo radochy.

Młynarczyk, Rusinek, Dońka, Cieślak, Jabłoński, Kmieć, Kret, Rejmak

Grupie Czerwonej tym razem przyszło zamknąć klasyfikację końcową, ale mimo to traktujemy to jako cenną lekcję i kolejne zbieranie boiskowego doświadczenia.

Pomimo, że dla niektórych zawodników był to pierwszy turniej w naszych barwach, to Chłopcy na boisku wykazali się zgraniem i walecznością. Wyróżnionym zawodnikiem drużyny został popularny Cukier :-)

Szczurowski, Kołodziejczyk, Jastrzębski, Durak, Michalak, Kurek, Pawlos

Podczas gry rywalizowaliśmy z drużynami: Akademia Piłkarska Bronowice Lublin, AP WRS United Rzeszów, KS Cisowianka Drzewce, GAP Zaleszany, KS WISŁA Józefów, AP Stal Gorzyce, Tęcza Kraśnik, Akademia Piłkarska Stal Łańcut oraz Stal Rzeszów

Organizatorom dziękujemy za super turniej i sportowe emocje