Sparingowe starcia w lutym Rocznik 2010

Poprzez serię gier kontrolnych przygotowujemy się do rundy rewanżowej. W lutym drużyna rozegrała szereg bardzo cennych meczów kontrolnych.

Pierwszym sparingiem była konfrontacja z Sygnałem Lublin. Był to dla naszej drużyny pierwszy mecz w 11-osobowym składzie i okazał się niezwykle cennym doświadczeniem, które zaowocuje już w niedalekiej przyszłości.

Naszym drugim sparingpartnerem był bardzo dobry piłkarsko zespół Lublinianki i z tego meczu również mogliśmy wyciągnąć szereg bardzo istotnych wniosków. Spotkanie pokazało nam także nad jakimi elementami musimy szczególnie pracować.

Ostatnim sprawdzianem w lutym było starcie z Avią Świdnik. Znów zagraliśmy w 11 osobowym składzie dołączając do zawodników z rocznika 2009 i grając z rok starszymi rywalami.

Dziękujemy wszystkim zespołom za bardzo pożyteczne spotkania. Przed nami ostatni, bardzo pracowity miesiąc przygotowań do startujących w kwietniu rozgrywek

Sparingi rocznika 2010 w lutym:
Sygnał Lublin – Vrotcovia (zagraliśmy w 11 osobowych składach)
Vrotcovia – Lublinianka
Vrotcovia 2009/2010 – Avia Świdnik 2009