Srebro na "MOSiR CUP" Rocznik 2013

W sobotę dwie drużyny orlika młodszego wzięły udział w turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR Lubartów. Finalnie zajmujemy drugie i piąte miejsce i wracamy bogatsi o kolejne boiskowe doświadczenie. Bardzo cieszy progress w grze i budowanie więzi w zespole.

Dodatkowo aż dwie statuetki w rękach naszych zawodników!

Franio został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju
Oski został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju

Grupa Biała w pierwszej fazie turnieju rywalizowała z zespołami MOSiR I Lubartów, Gieksa I Niemce oraz Victoria Parczew. Z kompletem zwycięstw awansujemy do Ligi Mistrzów, gdzie mierzymy swoje siły z KS Ciecierzyn, MOSiR II Lubartów oraz ponownie z Gieksą. Ulegamy jedynie gospodarzom, którzy finalnie zwyciężyli w turnieju - gratulujemy.

Grupa Czerwona wspierana dwoma zawodnikami grupy białej, mierzyła się z ekipami MOSiR II Lubartów, Gieksa II Niemce i KS Ciecierzyn. Z dorobkiem 4 pkt. w fazie grupowej ulegamy w karnych drużynie późniejszych triumfatorów i gramy w Lidze Europy. W fazie pucharowej Chłopcy notują dwa zwycięstwa i remis, co pozwala nam cieszyć się wygraniem Ligi Europy.

Dziękujemy MOSiR Lubartów za sportowe emocje i wzorową organizację turnieju.

Rodzicom dziękujemy za doping i wsparcie