TURNIEJ w PIASKACH 19.03.2016 rocznik 2007

Na turnieju zagraliśmy 3 bardzo dobre mecze , ale pozostałe też udało nam się wygrać, bądź zremisować.
Nie zawiedli najbardziej ograni i doświadczeni zawodnicy w naszym zespole: Niedzielski, Kret, Grądziel.
Pierwszy był bardzo skuteczny w obronie i w ataku, drugi wprowadzał spokój w obronie jako bramkarz
i defensor, Mateusz Grądziel popisywał się świetnymi podaniami do kolegów wypracowując doskonałe okazje bramkowe.
Na lewej stronie doskonale spisywali się Kacper i Szymon, na prawej stronie Kuba i Mikołaj.
W przodzie nękał obrońców Mikołaj Brylant (szkoda, że był nieskuteczny) i Mateusz Dudziak.
Przemek Rodziewicz zachował czyste konto bramkowe w całym turnieju i pokazał charakter grając w polu.
Najlepszym zawodnikiem w naszym zespole został wybrany jednomyślnie przez kolegów Piotrek Niedzielski.
chłopcy wystąpili w składzie: Kacper Bogusław, Mateusz Kamiński, Piotr Niedzielski, Szymon Warda, Mikołaj Dudziak, Mikołaj Brylant, Kuba Bojdasz, Adam Kret, Mateusz Grądziel, Przemek Rodziewicz.

Wyniki na turnieju i strzelcy bramek:

Motor - Vrotcovia 0:3   Niedzielski, Grądziel, Dudziak
Vrotcovia - Avia 2:0     Brylant, Niedzielski