Własnymi siłami, cierpliwie do przodu ...

W ostatnich dniach w klubie dzieję się bardzo dużo. Część informacji przekazujemy Wam drodzy Rodzice droga esemesową. Jednak ta informacja zasługuje na opublikowanie na łamach naszych stron internetowych.

Niektórzy nie wierzyli lub wątpili, inni uśmiechali się widząc ogrom pracy jaki  przed nami stoi ale się udało!!!

Własnymi siłami ukończyliśmy grodzenie drugiego boiska!! Wstępnie zakładaliśmy że prace potrwają ponad rok ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu życzliwych osób temat załatwiliśmy w 1,5 miesiąca !

Do całkowitego końca został montaż bram wejściowych ale wszystko wskazuje na  to że już we wrześniu projekt zostanie zamknięty.

Ciężko wymienić wszystkich którzy nas wpierali (będziemy jednak próbować :-) ) ale dwie osoby przyczyniły się zdecydowanie najbardziej: Pan Piotr Małek (Gr. 2011) oraz Pan Robert Bogusław (Gr. 2006/07). Bez tych dwóch osób w dalszym ciągu bylibyśmy na etapie prac przygotowawczych.

W imieniu całego klubu bardzo Wam dziękuje!!

O pozostałych osobach które nas wspierały również nie zapominamy :-). Niektórzy pomagali więcej inni mniej. Nie ma to żadnego znaczenia bo czasem wystarczy godzina Waszej obecności żebyśmy czuli że to co robimy jest ważne i ma sens.

Za przeoczenie kogoś z góry przepraszam :-).
Pozdrawiam AM

Osoby zaangażowane w prace przy ogrodzeniu boiska (kolejność wg. przynależności do grup)

2006/07: Czobot Zbigniew, Kret Artur, Pietraszek Marcin,
2008: Bartoszek Łukasz, Hader Krzysztof, Kalbarczyk Jarek, Kołtunowicz Tomasz, Krukowski Maciej, Muca Andrzej