Zmiana wysokości opłaty

Szanowni Państwo,
W imieniu zarządu Osiedlowego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Vrotcovia pragniemy poinformować, że począwszy od września 2019 zmianie ulega wysokość miesięcznej składki statutowej.

Od września 2019 opłata miesięczna wynosi 120 pln

SZANOWNI RODZICE PAMIĘTAJCIE!!! NAWET PO PODWYŻCE JESTEŚMY JEDNYM Z NAJTAŃSZYCH KLUBÓW W LUBLINIE

Ze względu na coraz większe wydatki związane z  z utrzymywaniem i remontami obiektów, trwającym procesem certyfikacji  wymuszającym konieczność zatrudnienia dodatkowych trenerów zmiana wysokości opłaty jest absolutną koniecznością.

Sezon 2018/19 udało nam się zamknąć z najniższą opłatą miesięczną na terenie Lublina. Inne kluby które funkcjonują w naszym mieście już od dwóch lat mają dużo wyższe opłaty miesięczne mimo iż warunki treningowe w niektórych klubach są zdecydowanie gorsze (w niektórych klubach chłopcy nie mają żadnego treningu na boisku trawiastym; są kluby które o zgrozo są zmuszone do treningu na boisku orlik dwiema grupami jednocześnie). Naszym celem nie jest pokazanie że jesteśmy lepsi od innych i dlatego rościmy sobie prawo do zwiększenia opłaty. Naszym celem jest przekazanie informacji że składka statutowa musi ulec zwiększeniu ponieważ przy wysokości 90 pln/m-c istnienie klubu może być zagrożone.

Każdego dnia Trenerzy oraz osoby działające w klubie pokazują że V nie jest i nigdy nie będzie projektem komercyjno-biznesowym. Przy odrobinie zainteresowania każdy opiekun szybko zorientuje się że w klubie każda złotówka jest oglądana bardzo dokładnie zanim zostanie wydana. Czy sami realizowalibyśmy prace remontowe skoro łatwiej i przyjemniej byłoby zatrudnić firmę która wykonałaby dla nas remont lub postawiła ogrodzenie ??

Oceniając podwyżkę płatności pamiętajcie że jeśli zamawiamy kalendarze nie doliczamy marży, jeśli w ramach sponsoringu klub dostaje 3 tys na stroje to na stroje wydajemy 3 tys. a w klubie nie zostaje nawet złotówka, nikogo nie zmuszamy do zakupu pakietu startowego (w innych klubach już po trzech zajęciach rodzic musi kupić pakiet startowy który obejmuje odzież treningową), pierwszy miesiąc zajęć jest całkowicie darmowy. W tym temacie nie ma drugich takich szaleńców w Lublinie.

Korzystając z okazji pragniemy przypomnieć o prawidłowym sposobie wprowadzania tytułu płatności:

Pole tytułem wypełniamy następująco: "Składka Statutowa – imię i nazwisko trenującego – rok ur. – miesiąc”

Pobierz regulamin w wersji PDF - kliknij