Deichmann U-11 (rocznik 2004/2005) Ostatnia kolejka fazy zasadniczej

Drużyna Kamerunu

Nasz przedstawiciel w grupie trzeciej rozegrał 3 mecze fazy zasadniczej i1 mecz towarzyski:

Kamerun - Belgia 1:0 - mecz fazy zasadniczej - bramka dla Kamerunu: Michał Miechowicz

Kamerun - Jamajka 1:4 - mecz fazy zasadniczej - bramka dla Kamerunu: Dawid Rachwał

Kamerun - Meksyk 1:3 - mecz fazy zasadniczej - bramka dla Kamerunu: Michał Miechowicz

Kamerun - Kanada 0:3 - mecz towarzyski

Drużyna Kamerunu na zakończenie fazy zasadniczej zajęła 9 miejsce w grupie trzeciej, co przełożyło się na 38 miejsce w ogólnej klasyfikacji po rundzie zasadniczej.

Bramki dla drużyny Kamerunu strzelali: Michał Miechowicz (5), Jakub Bucoń (4), Paweł Wójcik (3), Chrystian Corti (2) i Dawid Rachwał (2).

W1/32 finałów drużyna Kamerunu zagra za tydzień z reprezentacją Brazylii (1 miejsce w grupie trzeciej - 27 miejsce w ogólnej klasyfikacji po rundzie zasadniczej).

Przy ewentualnej wygranej kolejnym przeciwnikiem reprezentacji Kamerunu w 1/16 finałów będzie reprezentacjaChorwacji (zwycięzca grupy czwartej - 6 miejsce w ogólnej klasyfikacji po rundzie zasadniczej.

Drużyna Niemiec

Nasz przedstawiciel w grupiedrugiej rozegrał1 mecz fazy zasadniczej i2 mecze towarzyskie:

Niemcy-Kolumbia 2:1 - mecz fazy zasadniczej - bramki dla Niemiec:Mateusz Parol i Kewin Wójcik

Niemcy-Paragwaj 0:5 - mecztowarzyski

Niemcy-Peru 3:1 - mecz towarzyski - bramki dla Niemiec: Kacper Trojnara (3)

DrużynaNiemiec na zakończenie fazy zasadniczej zajęła6 miejsce w grupie drugiej, co przełożyło się na21 miejsce w ogólnej klasyfikacji po rundzie zasadniczej.

Bramki dla drużyny Kamerunu strzelali:Kacper Trojnara(11),Kewin Wójcik(4),Maksymilian Tatara(3),Szymon Osial(2),Jakub Ćwikła (1), Jakub Kostecki (1), Mateusz Parol (1) i Kacper Saczuk (1).

W1/32 finałów drużynaNiemiec zagra za tydzień z reprezentacjąSłowenii (6 miejsce w grupieczwartej -44 miejsce w ogólnej klasyfikacji po rundzie zasadniczej).

Przy ewentualnej wygranej kolejnym przeciwnikiem reprezentacji Niemiec w 1/16 finałów będzie reprezentacja Ghany (zwycięzca grupydrugiej - 12 miejsce w ogólnej klasyfikacji po rundzie zasadniczej).