Rocznik 2007 zagra w niedzielę w BeKSa CUP

Poniżej zamieszczamy szczegółowe informacje dotyczące turnieju

Nazwa:BeKSa CUP 2015

Organizator:BKS Lublin

Uczestnicy:Vrotcovia Lublin, BKS I, BKS II, BKS III, Lublinianka, Avia Świdnik, Górnik I Łęczna, Górnik II Łęczna, Niedźwiadek I Chełm, Niedźwiadek II Chełm, Motor Lublin I, Motor Lublin II, Tęcza Bełżyce I, Tęcza Bełżyce II, Skarpa Lublin.

Zasady gry:Zespoły zostaną podzielone na trzygrupy, w której zagrają systemem każdy z każdym. Drużyny mogą składać się z maksymalnie 12 zawodników (gramy 5 zawodników wpoluplus bramkarz, zmiany hokejowe). Następnie zespoły, które zajmą pierwsze dwa miejsca trafią do "grupy złotej" i zagrają kolejny raz systemem każdyz każdym. Analogicznie -ekipy z miejsc III i IV zagrają w "grupie srebrnej", a drużyny zajmujące V miejsca zmierzą się ze sobą w "grupie brązowej". Każdy z zespołów rozegra 8 meczów co daje 96 minut czystej gry.

Czas trwania turnieju:9:00-16:00 ( pierwszy mecz Vrotcovii o g. 9:30). Każdy mecz trwać będzie 12 minut (bez zmiany stron). Vrotcovia znalazła się w grupie B i za rywali ma: Tęczę II Bełżycę, BKS II Lublin, Motor Lublin I i Górnik I Łęczna.

Wpisowe:250 zł od drużyny

Zbiórka:8:50 na miejscu zawodów

Co zabieramy:Stroje klubowe "pasiaki" (kto nie posiada stroju klubowego zabiera własny strój sportowy),buty do gry - korki lub minikorki tzw. turfy, suchy prowiant i napoje. Kto posiadazabiera takżedokumenttożsamości.

Nagrody:Każdy zespół otrzyma pamiątkowy puchar idyplom, a każdy z zawodników medal.